​Biblioteka PWSZ w Raciborzu informuje, że otrzymała bezpłatny i nieorganiczny dostęp testowy do bazy DACH Information™ firmy EBSCO.

DACH Information™ jest pełnotekstową bazą z zakresu biznesu, komunikacji, zarządzania, marketingu,  psychologii, pielęgniarstwa, sztuki, historii, nauk humanistycznych, nauk społecznych, nauk ścisłych i wielu innych. Baza oferuje użytkownikom czasopisma naukowe, magazyny i publikacje branżowe, wydane w języku niemieckim lub dotyczące niemieckiego obszaru językowego.

Dostęp do bazy jest aktywny ze strony https://search.ebscohost.com/login.aspx?authtype=ip,uid&custid=ns193315&groupid=main&profile=ehost&defaultdb=grc od 23.02.2022 – 23.04.2022 r. 

Z wymienionej bazy użytkownicy mogą korzystać spoza sieci PWSZ w Raciborzu poprzez zdalny dostęp VPN https://biblioteka.akademiarac.edu.pl/zdalny-dostep-do-e-zasobow-spoza-sieci-pwsz-w-raciborzu/

Osoby zainteresowane uruchomieniem zdalnego dostępu do zbiorów elektronicznych proszone są wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz przesłanie formularza na skrzynkę e-mailową biblioteka@pwsz.raciborz.edu.pl 

Biblioteka Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu

ul. Słowackiego 55,

47-400 Racibórz

tel. 32 415 50 20 wew. 120

e-mail: biblioteka@pwsz.raciborz.edu.pl