LEX Czasopisma Premium – specjalistyczna wiedza na wyciągnięcie ręki

 

LEX Czasopisma Premium, największa baza czasopism prawniczych online, to bezkonkurencyjna oferta artykułów prawniczych pochodzących z renomowanych czasopism naukowych, w tym wielu periodyków znajdujących się na ministerialnej liście czasopism punktowanych. Ich wysoki poziom merytoryczny gwarantują wybitni autorzy oraz zasiadający w radach programowych i kolegiach redakcyjnych eksperci, którzy biorą udział w procesie recenzowania i opiniowania artykułów przeznaczonych do publikacji.

Dzięki LEX Czasopisma Premium uzyskaliśmy dostęp do bazy ponad 73 tys. artykułów prawniczych i innych publikacji specjalistycznych z ponad 60 czasopism.

 

Największa baza czasopism i publikacji specjalistycznych

Teraz Twoje czasopisma masz pod ręką 24h/dobę.

Z bazy można korzystać w Ośrodku Informacji Naukowej w godzinach pracy Biblioteki po wcześniejszym zgłoszeniu chęci skorzystania z niej. 

Pulpit czasopism

Dedykowany ekran startowy, który zapewnia szybki przegląd zawartości programu i nowości oraz łatwy dostęp do polecanych artykułów i czasopism najważniejszych w danej branży.

Półka Czasopism

 
Zapewnia wygodną i szybką nawigację po poszczególnych rocznikach. Prezentacja oryginalnych okładek czasopism usprawnia rozpoznanie publikacji i przyspiesza dotarcie do poszukiwanych treści.

LEX Search

Wyszukiwarka wspierana przez sztuczną inteligencję, która w wyszukiwaniu uwzględnia m.in. synonimy wpisywanych fraz i wyrażenia potoczne.

Tezy z piśmiennictwa

Jako jedyni na rynku tezujemy periodyki prawnicze, czyli wskazujemy w artykułach najważniejsze i najbardziej wartościowe fragmenty oraz oceniamy ich aktualność.

Dzięki tezom – bez konieczności czytania całego artykułu
– otrzymujesz informację o zawartych w nim kluczowych poglądach.