Biblioteka PWSZ w Raciborzu informuje, że posiada dostęp do Multimedialnej Biblioteki Cyfrowej EBOOKPOINT BIBLIO Grupy Helion S.A.

Ebookpoint BIBLIO to nowoczesna biblioteka dostępna w internecie poprzez witrynę lub aplikację mobilną. Grupa Helion, której częścią jest BIBLIO, stworzyła bibliotekę, której celem jest zaspokajanie potrzeb każdego typu czytelnika – zarówno lubiącego czytać ebooki, jak i słuchającego audiobooki, a także oglądającego  kursy internetowe w formie video.

Tematyka bazy obejmuje: biznes i ekonomię, informatykę, technikę i mechanikę, nauki przyrodnicze, nauki społeczne, prawo, kulturę i sztukę, edukację, psychologię, historię, języki obce, literaturę beletrystyczną, sport, turystykę, literaturę specjalistyczną i wiele innych.

Zamawianie publikacji !

Z multimedialnej biblioteki cyfrowej użytkownicy mogą korzystać z dowolnego miejsca (z dostępem do Internetu), po zarejestrowaniu się przy użyciu adresu uczelnianej poczty elektronicznej. Po dokonanych czynnościach rejestracyjnych, można zalogować się do systemu w celu złożenia zamówienia na wyszukaną pozycję (kliknij przycisk Zamów w bibliotece). O dostępie do złożonych zamówień na książki decyduje Biblioteka PWSZ w Raciborzu. Dostęp do biblioteki cyfrowej jest aktywny ze strony https://biblio.ebookpoint.pl/

Ważne!

Używaj wyłącznie adresu uczelnianej poczty elektronicznej

Studenci

numer_albumu@student.pwsz.raciborz.edu.pl

Wykładowcy i pracownicy

imie.nazwisko@pwsz.raciborz.edu.pl

Wszelkie informacje dotyczące multimedialnej biblioteki cyfrowej można uzyskać na stronie internetowej https://biblioteka.akademiarac.edu.pl/ebookpoint-biblio/ 

Biblioteka Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu

ul. Słowackiego 55,

47-400 Racibórz,

tel.: 32 415 50 20 wew. 120

e-mail: biblioteka@pwsz.raciborz.edu.pl