EBOOKI

AUDIOBOOKI

KURSY VIDEO

Ebookpoint BIBLIO to serwis działający na zasadach tradycyjnej biblioteki, przeniesionej do sieci. Bazuje na ofercie znanych wydawnictw, w tym na wyłączność marek Grupy Helion, ale także małych, niszowych wydawców.

BIBLIO to zbiór literatury zarówno specjalistycznej, edukacyjnej, jak i beletrystycznej, popularnej, poradników, przewodników i wielu więcej – na bieżąco uzupełniany o nowości w dniu ich wydania. BIBLIO służy poszerzaniu kompetencji zawodowych i zdolności technicznych, ponadto skierowane jest do czytelników chcących zgłębiać swoje prywatne pasje i zainteresowania poprzez dostęp do literatury.

Dzięki ebookpoint BIBLIO masz dostęp do ponad 32 tys. pozycji w trzech formatach: ebooki, audiobooki, kursy video.

Wystarczy dostęp do internetu, aby móc korzystać bez ograniczeń 24/7 z biblioteki ebookpoint BIBLIO. Niezależnie od tego, w jakim miejscu na świecie będziesz, nie stracisz możliwości dostępu do literatury – wszystko dzięki intuicyjnemu panelowi użytkownika na Twoim komputerze oraz nowoczesnej aplikacji mobilnej.

LISTA WYKUPIONY KSIĄŻEK ON-LINE, FILMÓW EDUKACYJNYCH W FORMIE VIDEO ORAZ AUDIOBOOKÓW

Witamy ebookpoint BIBLIO – Multimedialnej bibliotece cyfrowej. To usługa dopasowana do Twoich potrzeb. Korzystając z literatury specjalistycznej i edukacyjnej, zdobędziesz wiedzę potrzebną na studiach oraz w pracy zawodowej. Dzięki dostępowi do beletrystyki, literatury podróżniczej i historycznej oraz tej z obszaru kultury i sztuki będziesz mógł pielęgnować swoje pasje i zainteresowania czytelnicze w formie, jaka Ci odpowiada. BIBLIO zapewnia trzy formaty do wyboru: ebooki, audiobooki, ale również kursy video. Wszystkie funkcje w jednej usłudze. Potrzebny Ci tylko dostęp do internetu, żeby móc cieszyć się funkcjonalnością ebookpoint BIBLIO. Nowoczesna aplikacja oraz intuicyjny wygląd panelu użytkownika na Twoim komputerze usprawnią codzienne korzystanie z Twojej multimedialnej biblioteki cyfrowej.

 

Rejestracja 

Po wejściu na stronę https://biblio.ebookpoint.pl/ należy kliknąć w prawym górnym roku przycisk „ZALOGUJ JAKO CZYTELNIK”, a następnie kliknąć w lewym dolnym rogu „ZAREJESTRUJ SIĘ”. Wypełniamy formularz rejestracyjny wpisując swoje dane, uczelniany email (tę czynność wykonuje się tylko raz). Po wypełnieniu formularza, zaloguj się na swoją pocztę elektroniczną. Odbierz maila od ebookpoint BIBLIO i kliknij w link potwierdzający rejestracje. Jest to konieczne, by móc korzystać z zaawansowanych funkcjonalności platformy. Od teraz możesz  wypożyczać zakupione ebooki, audiobooki i kursy video. 

Ważne!

Używaj wyłącznie adresu uczelnianej poczty elektronicznej

Wykładowcy i pracownicy

imie.nazwisko@akademiarac.edu.pl

Studenci

numer_albumu@student.akademiarac.edu.pl

INSTRUKCJA. JAK ZAREJESTROWAĆ SIĘ W EBOOKPOINT BIBLIO?