Biblioteka PWSZ w Raciborzu serdecznie zaprasza na obchody

Tygodnia Bibliotek 2021

pod hasłem Znajdziesz mnie w bibliotece w wirtualnej przestrzeni.

Biblioteka PWSZ w Raciborzu – Tydzień Bibliotek online

Tydzień Bibliotek to wydarzenie obejmujące organizację spotkań autorskich, warsztatów oraz promocji książki i czytelnictwa.

W obecnej sytuacji zamknięcia i izolacji, Biblioteka PWSZ w Raciborzu organizuje Tydzień Bibliotek w formie online.

W tym roku zaplanowano wirtualną wystawę z okazji 20 lat Biblioteki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu”. Wystawa daje czytelnikom możliwość poznania ewolucyjnych zmian Biblioteki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu, które zaszły w ciągu dwóch dekad.

Dodatkowo  czytelnicy biblioteki uzyskają dostęp testowy do multiwyszukiwarki naukowej EDS. Narzędzie umożliwia przeszukiwanie zasobów elektronicznych w bazach online dostępnych w Bibliotece, jak również udostępnionych bezpłatnie przez firmę EBSCO.

Ponadto zaplanowano Forum dla studentów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi pn. „Biblioteka bez barier”

Więcej szczegółów znajdziecie na plakatach Tygodnia Bibliotek 2021,

8-15 maja

na stronie internetowej biblioteki https://biblioteka.akademiarac.edu.pl/