Biblioteka PWSZ w Raciborzu informuje, że otrzymała od Harvard Business Publishing, przy wsparciu firmy EBSCO, bezpłatny i nieorganiczny dostęp testowy do kolekcji e-książek.

Kolekcja ta stanowiąca doskonałe źródło wiedzy dla studentów oraz pracowników, zawiera kompletny katalog e-booków Harvard Business Review – ponad 600 eboków, w tym 400 monografii, prac seminaryjnych i ponad 150 kompilacji artykułów z HBR Classics.

Tematyka książek obejmuje między innymi: biznes i ekonomię, informatykę, inżynierię i technologię, nauki polityczne, nauki społeczne, naukę języków, psychologię, zdrowie i medycynę, edukację i wiele innych.

Dostęp do bazy jest aktywny ze strony https://biblioteka.akademiarac.edu.pl/2020/04/03/dostep-testowy-do-kolekcji-e-ksiazek-od-harvard-business-publishing/ od 03.04.2020 – 31.05.2020 r.

Z wymienionych baz użytkownicy mogą korzystać spoza sieci PWSZ w Raciborzu poprzez zdalny dostęp VPN.

Osoby zainteresowane uruchomieniem zdalnego dostępu do zbiorów elektronicznych proszone są wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz przesłanie formularza na skrzynkę e-mailową biblioteka@pwsz.raciborz.edu.pl

Wszelkie informacje dotyczące usługi  VPN można uzyskać na stronie internetowej https://biblioteka.akademiarac.edu.pl/zdalny-dostep-do-e-zasobow-spoza-sieci-pwsz-w-raciborzu/

Biblioteka Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu

ul. Słowackiego 55,

47-400 Racibórz

e-mail: biblioteka@pwsz.raciborz.edu.pl