Biblioteka PWSZ w Raciborzu informuje, że otrzymała od GRUPY HELION S.A. bezpłatny i nieorganiczny dostęp testowy do Multimedialnej Biblioteki Cyfrowej EBOOKPOINT BIBLIO.

Multimedialna biblioteka cyfrowa ebookpoint BIBLIO powstała w 2014 roku jako odpowiedź na dynamiczne zmiany, jakie zaszły na rynku książki. Ebookpoint BIBLIO to nowoczesna biblioteka dostępna w internecie poprzez witrynę lub aplikację mobilną. Grupa Helion, której częścią jest BIBLIO, stworzyła bibliotekę, której celem jest zaspokajanie potrzeb każdego typu czytelnika – zarówno lubiącego czytać ebooki, jak i słuchającego audiobooków, a także samouka korzystającego z kursów internetowych w formie video.

Tematyka bazy obejmuje: biznes i ekonomię, informatykę, technikę i mechanikę, nauki przyrodnicze, nauki społeczne, prawo, kulturę i sztukę, edukację, psychologię, historię, języki obce, literaturę beletrystyczną, sport, turystykę, literaturę specjalistyczną i wiele innych.

Dostęp do bazy jest aktywny ze strony https://biblio.ebookpoint.pl/logowanie.html od 26.05.2020 – 07.06.2020 r.

Z wymienionej multimedialnej biblioteki cyfrowej użytkownicy mogą korzystać z dowolnego miejsca (z dostępem do Internetu) po zarejestrowaniu się i podaniu kodu PIN.

Osoby zainteresowane uruchomieniem dostępu do multimedialnej biblioteki cyfrowej proszone są o przesłanie informacji na skrzynkę e-mailową biblioteka@pwsz.raciborz.edu.pl

Wszelkie informacje dotyczące multimedialnej biblioteki cyfrowej można uzyskać na stronie internetowej https://biblioteka.akademiarac.edu.pl/2020/05/26/dostep-testowy-do-multimedialnej-biblioteki-cyfrowej-ebookpoint-biblio/

 

Biblioteka Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu

ul. Słowackiego 55,

47-400 Racibórz

e-mail: biblioteka@pwsz.raciborz.edu.pl   

 

Instrukcja Jak zarejestrować się w ebookpoint BIBLIO ?