Obraz przedstawia logo uczelni - wielokolorowe koła różnej wielkości, które nachodzą na siebie. Obok napis PWSZ w Raciborzu. Pod dołem napis biblioteka.
Obraz z napisem: Zasady korzystania z Biblioteki PWSZ w Raciborzu podczas epidemii COVID-19. Pod dołem napis Biblioteka PWSZ w Raciborzu a w prawym dolnim rogu widnieje ikona z książkami.
Obraz z napisem: Zmiana sposobu udostępniania zbiorów w czytelni ogólnej. Pod dołem napis Biblioteka PWSZ w Raciborzu a w prawym dolnim rogu widnieje ikona z książkami.
Obraz z napisem: Szkolenia indywidualne on-line oraz zdalne zamawianie cyfrowej kopii materiałów bibliotecznych. Pod dołem napis Biblioteka PWSZ w Raciborzu.
Obraz z napisem: Nowe zasady rejestracji czytelników w katalogu on-line Integro. Pod dołem napis Biblioteka PWSZ w Raciborzu a w prawym dolnim rogu widnieje ikona z książkami.

ZASADY KORZYSTANIA Z BIBLIOTEKI PAŃSTWOWEJ WYŻSZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ W RACIBORZU PODCZAS EPIDEMII COVID-19 

KLIKNIJ OBRAZ Z LEWEJ STRONY LUB KLIIKNIJ TUTAJ

ZMIANA SPOSOBU UDOSTĘPNIANIA ZBIORÓW W CZYTELNI OGÓLNEJ

KLIKNIJ OBRAZ Z LEWEJ STRONY LUB KLIIKNIJ TUTAJ

SZKOLENIA INDYWIDUALNE ON-LINE ORAZ ZDALNE ZAMAWIANIE CYFROWEJ KOPII MATERIAŁÓW BIBLIOTECZNYCH

KLIKNIJ OBRAZ Z LEWEJ STRONY LUB KLIIKNIJ TUTAJ

NOWE ZASADY REJESTRACJI CZYTELNIKÓW W KATALOGU ON-LINE INTEGRO

KLIKNIJ OBRAZ Z LEWEJ STRONY LUB KLIIKNIJ TUTAJ

Obraz z ikoną pliku Adobe PDF. Pod dołem napis Pobierz plik w PDF.

Zarządzenie Nr 106/2020 Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu z dnia 21 września 2020 roku w sprawie wprowadzenia procedury zachowania bezpieczeństwa i zasad funkcjonowania Biblioteki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu w trakcie epidemii COVID-19 dla użytkowników Biblioteki


Biblioteka Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu

ul. Słowackiego 55,

47-400 Racibórz

tel. 32 415 50 20 wew. 120,

e-mail: biblioteka@pwsz.raciborz.edu.pl