Biblioteka ANS w Raciborzu informuje, że otrzymała bezpłatny i nieograniczony dostęp testowy do bazy Criminal Justice Abstracts firmy EBSCO.

Criminal Justice Abstracts with Full Text to wiodąca pełnotekstowa baza danych dla badań nad wymiarem sprawiedliwości w sprawach karnych i kryminologii. Zawiera setki najlepszych czasopism i magazynów obejmujących wszystkie powiązane tematy, w tym nauki kryminalistyczne, więziennictwo, policję, prawo karne i dochodzenie.

Dostęp do bazy jest aktywny ze strony internetowej Biblioteki ANS w Raciborzu https://search.ebscohost.com/login.aspx?authtype=ip,uid&groupid=main&profile=ehost&defaultdb=i3hod  04.05.2023 r. do  30.06.2023 r.

Z wymienionej bazy użytkownicy mogą korzystać spoza sieci ANS w Raciborzu poprzez zdalny dostęp VPN https://biblioteka.akademiarac.edu.pl/zdalny-dostep-do-e-zasobow-spoza-sieci-ans-w-raciborzu/

Osoby zainteresowane uruchomieniem zdalnego dostępu do zbiorów elektronicznych proszone są wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz przesłanie formularza na skrzynkę e-mailową biblioteka@akademiarac.edu.pl   

 

Biblioteka Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu
ul. Akademicka 1,
47-400 Racibórz
tel.: (32) 415 50 20 wew. 120
e-mail: biblioteka@akademiarac.edu.pl