Biblioteka Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu informuje, o obchodach Międzynarodowego Tygodnia E-książki, który ma na celu popularyzację e-czytania i promocję dostępnych e-booków.

Z tej okazji w dniach 4 – 17 marca 2024 Ibuk Libra udostępniła dodatkowo ponad 1300 tytułów.

IBUK Libra to pierwsza w Polsce czytelnia internetowa, pozwalająca na pracę z książką 24 godziny na dobę. Wystarczy podłączenie do Internetu. IBUK Libra udostępnia szeroki wybór podręczników akademickich i książek naukowych w języku polskim oraz wiele innych pozycji, w tym poradnikowych, z zakresu literatury faktu, słowników, przewodników.

Z bazy można korzystać w Bibliotece ANS oraz z dowolnego miejsca (z dostępem do Internetu) po zarejestrowaniu się i podaniu kodu PIN  lub za pomocą zdalnego dostępu VPN.

Nie masz dostępu? Poproś o kod PIN  lub skorzystaj poprzez zdalny dostęp VPN.

Wszelkie informacje dotyczące usługi  VPN można uzyskać na stronie internetowej https://biblioteka.akademiarac.edu.pl/zdalny-dostep-do-e-zasobow-spoza-sieci-ans-w-raciborzu/

Biblioteka Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu
ul. Akademicka 1,