Z okazji Tygodnia Bibliotek, platforma IBUK Libra przygotowała dla Czytelników niespodziankę.

Czytelnicy IBUK Libra otrzymali zwiększony dostęp do pełnej treści książek z Wydawnictwa Naukowego PWN i Wydawnictwa Lekarskiego PZWL, wydanych w 2022 r. (łącznie 71 publikacji).

Książki (niespodzianka) są dostępne w okresie 10.05-30.05.2022 r. https://libra.ibuk.pl/

IBUK Libra to pierwsza w Polsce czytelnia internetowa, pozwalająca na pracę z książką 24 godziny na dobę. Wystarczy podłączenie do Internetu. IBUK Libra udostępnia szeroki wybór podręczników akademickich i książek naukowych w języku polskim oraz wiele innych pozycji, w tym poradnikowych, z zakresu literatury faktu, słowników, przewodników.

Biblioteka posiada łącznie dostęp do 2456 ebooków na platformie Ibuk Libra.

Z bazy można korzystać w Bibliotece PWSZ oraz z dowolnego miejsca (z dostępem do Internetu) po zarejestrowaniu się i podaniu kodu PIN (kody dostępne w bibliotece)  lub za pomocą zdalnego dostępu VPN.

Osoby zainteresowane uruchomieniem zdalnego dostępu do zbiorów elektronicznych proszone są wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz przesłanie formularza na skrzynkę e-mailową biblioteka@pwsz.raciborz.edu.pl

Wszelkie informacje dotyczące usługi  VPN można uzyskać na stronie internetowej https://biblioteka.akademiarac.edu.pl/zdalny-dostep-do-e-zasobow-spoza-sieci-pwsz-w-raciborzu/

Biblioteka Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu

ul. Słowackiego 55,

47-400 Racibórz

e-mail: biblioteka@pwsz.raciborz.edu.pl