Biblioteka Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu informuje, że wykupiła dostęp do bazy LEX CZASOPISMA PREMIUM firmy Wolters Kluwer.

 

LEX Czasopisma Premium, największa baza czasopism prawniczych online, to oferta artykułów prawniczych pochodzących z renomowanych czasopism naukowych, w tym wielu periodyków znajdujących się na ministerialnej liście czasopism punktowanych. Ich wysoki poziom merytoryczny gwarantują wybitni autorzy oraz zasiadający w radach programowych i kolegiach redakcyjnych eksperci, którzy biorą udział w procesie recenzowania i opiniowania artykułów przeznaczonych do publikacji.

Dzięki LEX Czasopisma Premium uzyskaliśmy dostęp do bazy ponad 73 tys. artykułów prawniczych i innych publikacji specjalistycznych z ponad 60 czasopism.

Wykaz dostępnych czasopism w bazie LEX Czasopisma Premium https://www.wolterskluwer.com/pl-pl/solutions/lex/czasopisma-premium/lista

Z bazy można korzystać w Ośrodku Informacji Naukowej w godzinach pracy Biblioteki po wcześniejszym zgłoszeniu chęci skorzystania z niej.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących bazy, wejdź na stronę https://biblioteka.akademiarac.edu.pl/lex-czasopisma-premium/

 

Największa baza czasopism i publikacji specjalistycznych

Teraz Twoje czasopisma masz pod ręką 24h/dobę.

Z bazy można korzystać w Ośrodku Informacji Naukowej w godzinach pracy Biblioteki po wcześniejszym zgłoszeniu chęci skorzystania z niej.